KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969488
nr 1296 9488
Oidentifierad konstnär. Kvinna. Signerad. Olja på duk, 83x64cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:14:08
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)